Tırnak Renklerinde Kış Esintileri

Tırnak Renklerinde Kış Esintileri

Yaz mevsimi boyunca  renkli makyaj malzemeleri yanında, bronz teninizle ve rengarenk tırnaklarla ışıltınızı ortaya çıkardınız. Ama yaza artık güle güle dediğimiz günler kapıya dayandı. Sonbaharın  hüznünü ve muhteşem görselliğini yaşadığımız bu günlerde  tırnak renklerinde kış esintileri yavaş yavaş kendini göstermeye başladı.

Tırnak Renklerinde Kış Esintileri

Her şeyde olduğu gibi mevsimlerde de  yeni başlangıçlar insana heyecan verir. Sonbahar mevsimi ile birlikte moda rüzgarları değişmeye başladı ve giyim sezonu da değişikliğe uğradı.. Şimdi kış için favori olan oje renklerine bir göz atalım. Şunun haberini hemen verelim ki,  nail art geri geliyor ve beyaz oje de kaldırıldığı yerden geri çıkıyor.

Tırnaklarda Favori Renkler

Başrol oyuncumuz bordo renk. Bordo sonbahara en uygun ve yakışan renktir. Kıyafette ve doğada sıcak ve soğuk etkiyi aynı anda bırakma özelliğine sahiptir. Ellerde de inanılmaz güzel duruyor. Sezonun en favori bordo tonu kahverengiye çalan burgonya’dır.

Defilelerle birlikte beyaz oje de sonbahar ve kış tırnaklarında yer alacağını kanıtladı. Nail art yaptıracak olanlara da beyaz renk temiz bir zemin oluşturuyor.

Klasikten Aykırıya

Metalik etkisi moda sektörünün her alanında yer alıyor. Bu nedenle tırnaklar da bu etkinin altında olmaktan kaçamıyor. Gümüş ve altın tonları dışında içerisinde metalik tonlar olan diğer tüm renkler tırnaklarda kendini gösterecek. Lacivert ve siyah arası bütün metalik parlıklık olan renkleri deneyebilirsiniz.

Klasikler kısmında olan siyah ve kırmızı renk doğal haliyle kış mevsiminin vazgeçilmez renkleri arasında olacak.

Kahverengi ton da sezonun popüler renkleri arasında yer alıyor. Camel tonu özellikle ilk sıralarda yer alıyor.

Kışın Abartılı Trendi Tırnaklarda Sanat Uygulamak

Kristakl süslemeler kış trendleri içerisinde en abartı olanlardan bir tanesidir. Kristaller tırnağa yapıştırılmadan önce uyumlu renkleri özenle seçmeyi unutmayınız. Kontrast renk seçiminiz oldukça önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ