Reklam

Reklam Verme

NEDEN 10NAR.COM’A REKLAM VERMELİSİNİZ?

10nar.Com Reklam: Her yaş kitlesine uygun ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmanıza olanak sağlayacak reklam platformudur.

10nar.Com Reklam: Tanıtacağınız ürün yada hizmeti hedef kitleye ulaştırma garantisi eder ve bu sayede doğru pazarlama yapmış olursunuz.

10nar.Com Reklam: Farklı reklam modelleri sayesinde uzun soluklu çalışmalar yapar sizi diğer mecralara oranla daha fazla fayda sağlar.

10nar.Com Reklam: Her bütçeye uygun Reklam Modelleri sunar; büyük, küçük ve tüm kobilerin yatırım gücüne göre pozisyon yaratır.

10nar.Com Reklam: Web sitenizi ve markanızı Tanıtım Yazısı olarak yayınlar, daha kalıcı reklam modeline dönüştürür ve size sürekli gelir sağlar.

10nar.Com Reklam: Tanıtım niteliğinde vereceğiniz reklam sayesinde hem manşet olur hem google gibi arama motorları tarafından kalıcı olarak sürekli tanınma şansı olur.

10nar.Com Reklam: Görsel reklam alanları sayesinde ürünlerinizi, hizmetinizi görsel olarak yayınlar daha fazla müşteri kazanmanıza olanak sağlar.

10nar.Com Reklam: Farklı yerlerde yer alan reklam bannerleri sayesinde ziyaretçilerin dikkatini çeker ve reklamınıza odaklanmalarını sağlar.

Tüm reklam modellerimiz sayesinde artık sizde internet platformlarında yerinizi alacaksınız.

10nar.com reklam ve sponsorluk çalışmalarını bu alanda güçlü firma olan Murat Takmaz Bilişim yürütmektedir. Her türlü reklam ve farklı çalışmalar için Murat Bilişim internet hizmetleri ile irtibat kurabilirsiniz.

Bizi yakından tanımak için KÜNYE

Bize ulaşmak için İLETİŞİM