Moda Uğruna Tarzınızı Bozmayın

Moda Uğruna Tarzınızı Bozmayın

Her kadın modaya uymak ve sezon trendlerini uygulamak ister. Fakat şunu da bilmek gerekiyor ki moda siteleri ve dergilerdeki öneriler her kadın için uygun değildir. Elbette ki modayı takip etmek güzeldir fakat modanın kölesi olmak doğru bir davranış değildir.

Moda Uğruna Tarzınızı Bozmayın

Her kadının kendine has bir tarzı olmalıdır. Eminiz sizin de bir tarzınız vardır. Bu yazımızda modanın kölesi olmadan nasıl şık ve güzel görünebilirsiniz ondan söz edeceğiz.

Tarzınızı Her Zaman Koruyun

Her gördüğünüz ve her duyduğunuzu uygulamaktan vaz geçin ve tarzınızı her zaman koruyun. Mutlaka kendi tercihiniz ve hoşlandığınız tarzda tercihler yapın. Her sezon hayatınıza girecek olan birçok trendler olacaktır fakat siz tarzınızı bozmayın. Tarzınızı yansıtan trendler yönünde seçimler yapınız. Mutlaka bu yeni trendler içerisinde size en uygun ve yakışanı bulacaksınız. Eğer yoksa sakın kendinizi ve tarzınızı bozmayın.

Vücut şeklinizi İyi Tanıyın

Kıyafet tercihleri yaparken vücut şeklinizi iyi tanımış olmanız gerekmektedir. Defilelerde sunulan kıyafetlerin belli bir vücut şeklinde olan insanlara göre tasarlandığını sakın unutmayın. Mesela dar kot modası mı var? Sizin vücut şeklinize uygun değilse bunu giyme zorunluluğunuz yok. Bu kötü görünmenize sebep olur. Bunu yapmak yerine vücut şeklinize uygun bir kot pantolon giymek en doğru karar olur.

Dolabınızda Asla Modası Geçmeyen Parçalar Bulundurun

Her kadının dolabında mutlaka değişik tarzlarda kıyafetler bulunur. Belki de bazılarının modası geçmiştir bile. Ama bazıları da yeniden trend olmuş kıyafetler de olabilir. Bu kıyafetleri kullanabilirsiniz. Mesela düz renk tişörtler, deri ceketler, kotlar ve klasik pantolonlar modası geçmeyen parçalar içerisindedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ