Flörtleşmede Ne Kadar İyisiniz?

Flörtleşmede Ne Kadar İyisiniz?

Bazen her şeyi karşıdan beklemek sıkıcı ve zorlayıcı olabilir. Bu nedenle ilk hamleyi yapan neden siz olmayasınız? Yeni bir ilişki için buna hazır mısınız? Peki flörtleşmede ne kadar iyisiniz? Aşk ve ilişkiler bölümünde bugün flörtleşmeyi ele alalım. Bakalım buna ne kadar hazırsınız.

Flörtleşmede Ne Kadar İyisiniz?

Flörtleşmenin de bazı altın kuralları vardır. İyi ve kalıcı bir ilişki yaşamak için flört dönemini iyi yaşamak ve karşı tarafı tanımak en doğal hakkınız. Acaba flörtleşmede ne kadar iyisiniz?

İltifat Etmekten Çekinmeyin

İltifat duymayı her insan çok sever. Önemli olan yapacağınız iltifatların yersiz ve zamansız olmamasıdır. Buna tam olarak iltifat demekten çok, güzel yanlar ile gerçekleri karşıya iyi bir şekilde yansıtma olarak değerlendirelim. İşte bunu yaparak flörtün başlamasını sağlayabilirsiniz.

Bir Mazeret Yaratarak Ona Yaklaşın Ve Telefon Numarasını Öğrenin

Bu formül ilişki ve arkadaşlık başlatmakta genelde işe yarar. Genellikle insanlar yüz yüze konuşmaktan biraz çekinir ve duygularını tam ifade edemez. Numarasını öğrenin ve onunla telefonda sohbet etmeye başlayın.

Kontrollü Bir Şekilde Göz Kontağı Kurun

Erkeklerin çoğu birisi tarafından kontrol edildiğini hemen fark ederler. Gözler ve bakışlar seninle ilgilendim mesajını gönderir. Bu durum flörtleşme başlayana kadar devam edebilir. Fakat bunu yaparken asla karşı tarafı rahatsız etmemeye özen göstermelisiniz. Karşı taraftan da göz temasının kurulduğunu hissettiyseniz doğru yoldasınız demektir.

Ondan Yardım İsteyebilirsiniz

Bu yardımın hangi konuda olduğunun hiç önemi yoktur. Flörte başlamak istediğiniz kişiden yardım talep etmek, onunla aranızda bir bağ oluşmasını sağlar. O da sizinle aynı düşüncede ise bu yardım talebi onu fazlasıyla mutlu edecekir.

Fikirlerine Danışın

İltifat etmek kadar karşı tarafın fikirlerine danışmak da çok etkili bir yöntemdir. Fikir danışmak hayatınızdan sunduğunuz bir kesiti oluşturur. Kıyafetiniz veya izlemek istediğiniz bir film hakkında onun fikirlerine danışın. Erkekler görüşlerini aktarmaya bayılırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. izmir evde masaj diyor ki:

    bana göre insanın kendine güveni varsa zor olmaması lazım filört etmenin

BİR YORUM YAZ