Erkek Modasının Vazgeçilmezi Jean Pantolonlar

Erkek Modasının Vazgeçilmezi Jean Pantolonlar

Herkesin bildiği gibi moda dünyasının vazgeçilmezi olan Jean pantolonlor üretilmeye başladığı 1960’lı yıllardan beri birçok farklı versiyonda kullanılmaktadır. Bayan ve bayların rahatlıkla kullandığı Jean pantolonlar gerek spor gerekse şık olarak kombinlenerek hayatın her alanına girmiş bulunmaktadır.

Erkek Modasının Vazgeçilmezi Jean Pantolonlar

Jean pantolonlar geçmişe oranla daha dar kesimlerle kullanılmaya başladı. Günümüzde erkekler de skinny pantolon modellerini çok tercih etmektedir. Moda her ne kadar da günümüzde önemli bir sektörse doğru olan sizin nasıl göründüğünüz ve nasıl rahat bir giyim tarzını benimsediğinizdir.

Skinny Pantolonda Tarzınızı Kendiniz Belirleyin

Skinny modelini kullanırken hoş bir görüntü ve rahatlık için dar tişört ve dar gömleklerden uzak durun. Sizi biraz daha hacimli gösterecek modelleri tercih ediniz. Skinny Jean pantolon giyebilirsiniz ama kalıpsız durmamaya da özen göstermelisiniz.

Jean Pantolonu Kombinleme

Basic tişörtleriniz mutlaka vardır. Siyah ve beyaz bol basic hoş bir tarz elde etmenizi sağlayabilir. Günlük kullanımda hipster veya ona yakın  grunge stilleri çok hakim durumdadır. Kareli ve ekoseli gömlek ve ceketlerle bu sade görüntüyü hareketlendirmek güzel bir görünüm verecektir. Spor ayakkabılar, siyah bere size tarz ve rahatlık kazandıracaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ