En Güzel Sonbahar Makyaj Trendleri

En Güzel Sonbahar Makyaj Trendleri

Sonbaharı karşıladık ve yaz mevsimini yavaş yavaş geride bırakmaya başladık. Sonbahara girerken doğal bronz bir renk, makyaj için yeterli olmayacaktır.

En Güzel Sonbahar Makyaj Trendleri

Bu sonbahar aydınlatıcı ve kapatıcılar yanında toprak ve bordo tonlar makyajda ön plana çıkıyor.

Sonbaharda doğa dönüşüm yaşar ve kıyafetleriniz kadar makyaj trendleri de bu değişime uğrar. Havalar soğumaya başlasa da sıcak renklerin hakimiyetini kaybetmediği bu mevsim, doğal ve aynı zamanda iddialı olmanızı sağlayacaktır. Sonbaharın vazgeçilmezi olan toprak tonlar,  bordo ve sütlü kahve makyajınızda size çekici bir görünüm kazandıracaktır.

Yüzünüz Sonbaharda Da Işıldamaya Devam Etsin

Sonbaharda makyajınızın kalıcı ve güzel görünümlü olmasını sağlamak sizin elinizde. Işığı yansıtan hassas pigmentler ve vitamin kompleksi cildinizde sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm sağlayacaktır. Yüzde hafif ışıltı sağlayacak bir görünüm için aydınlatıcı kullanmanız doğru bir tercihtir. Aydınlatıcı da mor, turkuaz ve sarı renkleri kullanabilirsiniz.

Gözler İçin Bordo Ve Kahverengi Farları Tercih Edin

Sonbahar makyajının en etkileyici bölümünü gözler oluşturmaktadır. Göz makyajı içinse bordo, kahverengi ve mürdüm tonlar oldukça etkili olacaktır. Gözleri belirginleştirmek için de göz kaleminizi  yoğun kullanmanız gerekmektedir. Maskara ile de göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Bu sonbaharda en çok uygulanacak makyaj stilleri içerisinde, alt kirpiklere de yoğun şekilde maskara uygulamaktır.

Koyu renk göz makyajınızı tamamlarken dudaklara da lip stick uygulayarak sıvı dokusu ve pigmentasyonu ile tek uygulama sayesinde parlak dudaklara kavuşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ