Burç Nedir, Burçlar Ne Diyor

Burç Nedir, Burçlar Ne Diyor

Samanyolu Galaksi ’sinde sıralanmış 12 tane takımyıldızı olmaktadır. Her bir takımyıldızı ise milyonlarca yıldızı barındırmaktadır. Toplumlar arasındaysa bu sistem burç sistemi olarak bilinir. Astrolojinin en çok incelediği özelliklerden biridir burçlar ve her ne kadar bazen bizlere saçma, imkansız,  inanılması zor gelse de yıldızların ve gezegenlerin faaliyetleri ruh halimizi etkilediği bilimsel olarak da kanıtlanmıştır.

Evrenin de kendi etrafında gözle görülemeyecek derecede büyük enerjiye sahiptir ve bu enerji ile etrafına değişik kozmik ışınlar saçmaktadır. Bu yüzden bizler doğar doğmaz hâkim olan burç sisteminin dağıttığı enerjilere maruz kalırız ve etkileniriz.

Bu etkilenmeden dolayı bizi olumlu ya da olumsuzluk olarak etkileyerek ruh halimize yansıtır. Kozmik enerjileri davranışlarımızı, psikolojimizi ve düşüncelerimizi çok etkilemektedir.

Yıldızların etkisi bu kadar yadsınamazken Güneş ve Ay’ında insanlar üzerinde çok büyük belirli etkileri vardır. Güneş, insanların genelde enerjik ve adeta dünyaya sevinçle buluşmasına neden olurken Ay ise bizlerin duygusal tarafımızı ve duyğularımızı, hislerimizi etkiler.

Burçlar her ne kadar karakterlerimizi etkisi altına alsada bazen burçlar haddinden fazla ciddiye alınmakta ve geleceği görmeye dair ipuçları verebileceği ortaya atılsa da bu tamamen gerçek dışıdır.

Burç Nedir, Burçlar Ne Diyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ