Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Şarkıda da söylendiği gibi gözler kalbin aynasıdır. İnsanın duygularını ele verir gözleri her zaman. Anlatamadıklarını, içindekileri her şeyi ele verir gözler. Buğulu gözler ise söylenemeyen şeyleri anlatır karşıdakilere puslu puslu . Sizde artık bu gizemi çözüp buğulu göz makyajının nasıl yapıldığını mı öğrenmek istiyorsunuz. Son yıllarda buğulu göz makyajı oldukça moda oldu.

Sokak modasının yanında plajlarda, gece gezmelerinde de karşımıza çıkıyor. Serenay Sarıkaya gibi oldukça sevilen sanatçılarında sıkça tercih ettiği bir makyaj türü. İşte size ipuçları: Nötr renkli bir göz farını göz kapağınızın tamamına sürün.  Göz kapaklarının dış köşelerine gri daha sonra siyah far uygula ve yassı bir fırçayla farı oraya iyice uygula.

Daha sonra kaşların altına beyaz far sür ve onu da güzelce dağıt. Gözlerin buğulu görünümü kazanması için alt ve üst kirpiklerin diplerine siyah farı ince bir şekilde uygula. Bunun yerine siyah göz kalemi de kullanılabilir. Uyguladığınız siyah göz kalemini iyice yedirin. Daha sonra kirpikleri hacimli gösterecek şekilde kirpiklerinize sürün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ