VİKİNGS

VİKİNGS

VİKİNGS

Başrollerini Travis Fimmel, Katheryn Winnick ve Clive Standen gibi bir çok usta oyuncunun paylaştığı  dizi 2013’ten bu yana televizyonlardaki yerini koruyor. Macera dolu tarihi konuların dramatik bir şekilde işlendiği nefes kesmeden izleyeceğiniz bir dizi sizlerle buluşturulmuş. 8’inci yüzyıl İskandinavya’sında yaşayan Ragnar Lothbrok ve ailesinin yaşantısını ele almaktadır.

Ragner’in çiftçilikten usta ve cesur bir savaşçıya dönüşünü konu alan dizide yaşanan olaylar 8’inci yüzyıl şartlarının çekimlere en güzel şekilde yansıtılmasıyla daha güzel bir hal almıştır. Savaşçı ve tüccar bir kavim olan Vikingler’in az da olsa işlenmiş olan ilgi çekici kültürüne karşılık; Savaş Tanrısı Odin’in soyundan geldiğine inanılan Ragnor’un adamlarıyla birlikte korkusuz ve acımasız bir şekilde denizlerle olan imtihanını ve mücadelesini seyredeceksiniz.

Dizinin hikayesi 8’inci yüzyıl efsanelerine ve tarihi dokusuyla o bölgenin figürlerine dayanıyor. Gerilim, aksiyon ve cesaretin bir arada olduğu dizi sizleri tarihin derinliklerine konuk etmeyi başarıyor. Geçmişte yaşayan bu halkların doğayla ve birbirleriyle olan mücadelelerini, yaşadıkları zorlukları ve sıkıntıları  tüm gerçekliğiyle  izleyeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Twitter 140 karakter engelini kaldırdı başlıklı makalemizde Firma, Gündem ve SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ