Üç Harfliler 2: Habis Filmi ile Korkuyu İçinizde Hissedin

Üç Harfliler 2: Habis Filmi ile Korkuyu İçinizde Hissedin

Üç Harfliler 2: Habis Filmi ile Korkuyu İçinizde Hissedin

Korku filmleri teması Türk Sineması açısından geçmişten günümüze halen yaygınlaşmış bir yapıya sahip değilken, bu alana eğilerek farklı hikayeler ile yeni çalışmalar gerçekleştiren yönetmen ve oyuncular da başarı çıtasının her geçen gün bir kademe üste yükseltilmesini mümkün kılmakta. 14 Ağustos’ta gösterime girdiği günden bu yana her yaş ve çevreden korku filmi tutkununun beğenisini kazanmayı başaran Üç Harfliler 2: Habis, gerilim öğeleri ile de iki duyguyu aynı anda yaşatmayı başarmakta.

Murat Toktamışoğlu’nun yönetmenliğini yaptığı filmde Kısmet Ekin Tekinbaş, Cansu Fırıncı ve Ezgi Fidancı gibi isimler dikkat çekerken, yapımdaki karakterlerin oyuncuların mimik ve hareketlerine uygunluğu ise başarının katlanmasında önemli rol oynamakta.

Filmde mutlu ve herhangi bir sorun içermeyen hayata sahip olan genç bir kadın ve ailesinin kullanılmayan ve harabe halde bulunan bir ev ile adeta bir cehenneme dönüşmesinin hikayesi anlatılmakta. Üç Harfliler 2: Habis, türün sevenlerinin asla kaçırmak istemeyecekleri bir yapım olarak dikkat çekmekte.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ