The Hunger Games – Mockingjay: Part 2 Çok Yakında Sinemalarda!

The Hunger Games – Mockingjay: Part 2 Çok Yakında Sinemalarda!

The Hunger Games – Mockingjay: Part 2 Çok Yakında Sinemalarda!

The Hunger Games – Mockingjay: Part 2 yani Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 filmi uzun zamandır sinema tutkunlarının beklediği ve bir hayli ilgi ile takip ettiği bir film olarak, yayınlanmasa da kendi adından sıkça söz ettirmeyi başaran bir film. Başrollerini Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson,

Liman Hemsworth, Sam Claflin, Natalie Dormer, Woddy Harrelson, Philip Seymour Hoffman ve Julianne Moore gibi isimlerin paylaştığı ve Francis Lawrence’in yönetmen koltuğunda oturduğu film 20 Kasım 2015 tarihinde vizyona girme kararı aldı.

Katniss Everdeen’in yerle bir olan kasabasının haberini alması ve kasabaya dönüş yapması ile başlayan film müthiş kurgusu ile bir hayli ilgi göreceğe benziyor.

Katniss Everdeen’in bulunduğu kasabanın açlık oyunlarını kazanan bölge dışında her yerin talan edilmesi ile karşılaşması ve sağ olarak karşılaştığı tek isim olan Buttercup ile kaçmayı başaran 13.bölge halkının yanına giderek mevcut hükümetin despotluğuna karşı çözüm araması ancak bir yandan da nükleer silahların etkilerinden sakınmak için savaşması ile Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 filmi inanılmaz bir tempoya ulaşacak gibi görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ