Sürekli Aynı Rüyaları Görmek Ne Anlama Gelir?

Sürekli Aynı Rüyaları Görmek Ne Anlama Gelir?

Sürekli Aynı Rüyaları Görmek Ne Anlama Gelir?

Sürekli aynı rüyaları görmek neye yorumlanır? Ya da tekrarlanan rüyalar neyin habercisidir. Tekrarlanan bu rüyalar ile bilinçaltınızın size anlatmak istediği bir şeyler olabilir mi?

Bütün telkinler ’Kendinizi sevin’ diye başlıyor. Altı boşsa eğer yararını görmeniz uzun zamanınızı alıyor. İş hayatınızı insanlara arkanızı dönerek geçirdiyseniz, Acılarla boğuşan dünyayı  görmezlikten geldiyseniz, dostlarınıza yardım etmekten mahrumsanız, eşinizi aldatıyor, etrafınıza yalanlar söylemekten  hiçbir sakınca duymuyorsanız kendinizde sevilmeye dair hiçbir şeyde bulamazsınız.

Sürekli Aynı Rüyaları Görmek Neye İşaret Eder?

Bazen gündüz farkına varmazsanız bile yine de hep bilirsiniz. Gece rüyalarınızda sorgulamaya başlarsınız. Bu tekrarlanan rüyalar, bir dönem hayatınızda yaşayıp da farkında olarak veya olmayarak yüzleşmekten korktuğumuz olayların, bazı kişilerin veya davranışların bilinçaltından yukarıya çıkartılmayı beklediğinin işareti olan uyarı niteliğindeki rüyalardır.

Rüyalarınızda Sıklıkla  Gördüğünüz Kişilere Dikkat!

Ruhunuzun ve beyninizin hafiflemeye ihtiyaç duyduğunun göstergesidir. Sürekli tekrarlanan rüyalarda, gördüğünüz yerlere, objelere, diyaloglara ve kişilere dikkat edin. Gördüğünüz rüyaların size vermek istediği bilgiye, duyguya, düşünceye odaklanın ve bunu iyice analiz edin. Bu rüyalar siz gereken mesajı alana kadar size ulaşma çabasına devam edecektir.

Bu rüyaların size ne demek istediğini anladığınız zaman da, sizi düzenli ziyaret eden bu rüya ziyaretinden vazgeçecektir. Uyarı niteliğindeki rüyalar size yol gösterirler. Gerçekle yüzleşmek ve gereken dersleri almak kişinin özgür iradesine bağlıdır. Evrendeki en önemli görevlerimizden birisi sevilebilecek insan olmak, sevgi dolu işler yapabilmektir. Unutmayın ki temiz  geçmiş aydınlık gelecek sağlar.

Bir önceki yazımız olan Twitter 140 karakter engelini kaldırdı başlıklı makalemizde Firma, Gündem ve SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. medyum Tacettin hoca olarak kutluyorum sizi faydalı bir yazı yazmışsınız başarılar

BİR YORUM YAZ