SCORPİON

SCORPİON

SCORPİON

Türkçe de akrep anlamına gelen Amerikan drama televizyon dizisi Walter O’Brien’ın  bilgisayar uzmanlığını ve diğer arkadaşlarının küresel dünya sorunlarını çözmesini konu alır. Scorpion, CBS kanalında her pazartesi akşamı saat 21:00’ de izleyici ile buluşmaktadır. 2014-2015 yapımı bir dizidir.

CBS kanalı 2014’de serinin devamını ve sezonun tamamlanmasını istemiştir. 2015 tarihinde CBS kanalı dizinin ikinci sezonuna devam etmesi için dizi çekimlerinin sürdürülmesini istemiştir. ABD İç Güvenlik Departmanına alınan Walter O’Brien ve ekibi Scorpion federal ajan Cabe Gallo tarafından dünya çapındaki karışıklıklara ve ileri düzeydeki yüksek  teknoloji saldırılarına çözüm bulurlar.

Kimi mekanik dehası, kimi davranış bilimci çok zeki bir ekibin bir arada olduğu kadro bütün sorunların üstesinden gelmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Deneyimli ve güçlü kadrosuyla teknolojinin de faydalarından yararlanılarak hazırlanan dizide hayretle ve takdirle izleyeceğiniz sahneler en ince ayrıntınsa kadar hiç üşenmeden çekimlerine yer verilmiştir.

Bilgisayar dahiliğinin ve beyin fırtınasının ön planda olduğu dizi CBS kanalının izlenirlik oranını üst çıtalara yükseltmeyi başarmıştır.

Bir önceki yazımız olan Twitter 140 karakter engelini kaldırdı başlıklı makalemizde Firma, Gündem ve SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ