Samsung Galaxy S7 beklenenden önce gelebilir

Samsung Galaxy S7 beklenenden önce gelebilir

Samsung içerisinde bulunmuş olduğumuz yılda birbirinden müthiş akıllı telefonlar sundu ve şüphesiz ki bunların en önemlileri ile Galaxy S6 ve S6 Edge oldu.

Tasarım ve özellik olarak üst seviye akıllı telefonlar olmasında karşın Samsung hiç ara vermeden yeni akıllı telefonları Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy Note 5 üzerinde çalışmalar başladı ve bunun hemen ardından ise İngiliz basınından yayılan haberlere göre ise Samaung Galaxy S serisinin bir sonraki üyesi S7 akıllı telefonu üzerinde çalıştıklarını ve 2016 yılının ilk çeyreğinde tanıtacaklarını açıkladı.

Daha öncesinde ise 2016 yılının sonlarına doğru tanıtılacağına dair söylentiler vardı ancak bugün yayımlanan haber hem kullanıcıları hem de diğer akıllı telefon üreticilerini oldukça meraklandırdı. Söylentilere göre tasarım olarak daha büyük bir ekrana ve şimdikinden çok daha ince bir yapıya sahip olacak olan Samsung’un yeni akıllı telefon Galaxy S7, hakkında yeni bilgiler bizlere ulaştığında siz değerli okuyucularımız ile anında paylaşacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ