Merdiven Baba ile Dramatik Komedi Türüne Yakından Bakın

Merdiven Baba ile Dramatik Komedi Türüne Yakından Bakın

Merdiven Baba ile Dramatik Komedi Türüne Yakından Bakın

 Hali hazırda geçmişten bugüne uzanan süreç içerisinde son derece başarılı yönetmen ve oyuncuları yetiştirmeye devam eden Türk Sineması, farklı hikayeler ve temaların işlenmesi ile birlikte izleyicilerin de ilgi ve alakasını yabancı sinemadan yerli yapımlara yöneltmeyi başarmakta.

Dramatik Komedi türünün son yıllardaki en başarılı isimlerinden birisi olarak 14 Ağustos itibari ile vizyona giren Merdiven Baba, Hasan Tolga Pulat’ın yönetmenliğinde izleyiciler ile buluşmakta.

Filmde Hacı Ali Konuk, Emin Gümüşkaya ve Esra Dermancıoğlu gibi başarılı isimler başrolleri paylaşırlarken, hikayenin söz konusu oyuncular tarafından gerçeğe dönüştürülmesindeki başarıda rollerin son derece detaylı biçimde dağıtılmasının da faydası büyük.

Merdiven Baba filminin hikayesinde yer alan Fazlı karakteri son derece sade ve basit bir hayata sahiptir. Bu üst düzey basitlik çevresindeki insanlar tarafından çoğunlukla negatif etki yaratmakta olsa da, Fazlı’nın yakın zamanda alacağı hurda kamyonet ve söz konusu kamyoneti kullanma çeşidi ise kısa sürede hayatını baştan başa değiştirerek ilgi görecektir.

 

Merdiven Baba Filmi izle

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ