Levent Kırca Sarf Ettiği Sözler ile Oya Başar’ı Kırdı

Levent Kırca Sarf Ettiği Sözler ile Oya Başar’ı Kırdı

Levent Kırca Sarf Ettiği Sözler ile Oya Başar’ı Kırdı

Herkesi güldürmeyi başaran ve bir zamanlar ekranlarda herkesi kahkahadan kırıp geçiren programların başrol oyuncusu olan ünlü tiyatrocu Levent Kırca, yakalandığı karaciğer kanseri nedeni ile son günlerde sevenlerine kahkahadan çok hüznü yaşatıyor.

Kemoterapi tedavisi gören ve zorlu bir süreçten geçen ünlü tiyatrocu için tüm sevenleri dua etmeye ve bu hastalıktan bir an önce kurtulması için temennilerde bulunmaya devam ediyor.

Levent Kırca geçtiğimiz günlerde, hastalığının başından bu zamana kadar eşi Aslı Çetiner’in yanında olduğunu ve ondan başka hiç kimsenin yanında bu kadar aktif rol oynamadığını, eski eşi Oya Başar ile bu süreç içerisinde hiç karşılaşmadığını dile getirmişti. Ancak Kırca’nın bu sözleri eski eşi Oya Başar tarafından reddedildi.

İki kez evlilik masasına oturduğu ve son olarak 2005 yılında yollarını ikinci kez ayırma kararı aldığı eski eşi Kırca’nın, hastalığını duyduğu an ilk yanına koşanlardan olduğunu belirten Oya Başar, Kırca’nın bu sözlerine anlam veremediğini hem geçmişini paylaştığı hem de çocuklarının babası olan Kırca konusunda üzgün ve endişeli olduğunu, bunun da gayet normal bir durum olduğunu belirtti.

Bir önceki yazımız olan Twitter 140 karakter engelini kaldırdı başlıklı makalemizde Firma, Gündem ve SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ