Labirent: Alev Deneyleri ile Maceraya Hazır Olun

Labirent: Alev Deneyleri ile Maceraya Hazır Olun

Labirent: Alev Deneyleri ile Maceraya Hazır Olun

Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie – Sangster, Ki Hong Lee, Aidan Gillen, Dexter Darden, Alexander Flores, Jacob Lofland gibi başarılı oyuncuların rol aldığı ve Wes Ball’ın yönetmen koltuğuna oturduğu Labirent: Alev Deneyleri 18 Eylül 2015 tarihinde vizyona girmeye ve seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Labirent: Ölümcül Kaçış isimli romandan uyarlama olan ve romanın devamı niteliğinde çekilen film, macera, bilim kurgu ve aksiyonu bünyesinde barındırmayı başaracak gibi görünüyor.

Labirent: Ölümcül Kaçış romanında bir grup genç labirent deneyine maruz kalmış ve buradan kaçmak için birçok fedakarlık da bulunarak başarmışlardı. Ancak hayat onların sandığı kadar yakalarını o kadar kolay bırakmayacağa adeta yemin etmişti.

Çünkü labirentten kaçmayı başaran gençleri dış dünyada da oldukça fazla sürpriz bekliyordu. Adeta bir kaos ortamının tam da ortasına düşen gençler dış dünyanın bu kötü durumu karşısında hiç ummadıkları sürprizler ile karşılaşacak elbette ki bu sürprizler kötü bir şekilde onları bulacaktır.

Labirent: Alev Deneyleri gençlerin sabrının ve zihninin sınandığı türden bir film gibi duruyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ