KİRAZ MEVSİMİ

KİRAZ MEVSİMİ

KİRAZ MEVSİMİ

Başrollerini Dağhan Külegeç, Özge Gürel, Serkan Çayoğlu ve Nilperi Şahinkaya’nın paylaştığı dizi FOX’ta yayınlanmaya başladı.2014’ün  Temmuz ayı itibariyle yayına giren dizi izleyicilerden tam not almayı başardı. İstanbul’un sakin mahallelerinden birinde geçen hikayenin  kahramanlarının başlangıç noktasıdır burası.

Dizinin kahramanlarından olan Öykün’nün çocukluk aşkı ve onun ortağı arasında geçen aşk çıkmazı; bunun yanında Öykü’nün yakın arkadaşı Şeyma’nın gizli oyun ve entrikaları ile işler iyice çıkmaza girer. Öykü’nün sevgilisinin arkadaşı Ayaz’ın da Öykü’nün dünyasına girmesi ve gönlünü kaptırma riski de dizide eğlenceli bir hal alır.

Cuma akşamları 20:15’de yayınlanan dizi izleyiciyi ekranlara bağlamayı başardı.

En büyük hayali günün birinde başarılı bir modacı olmak olan Öykü’nün küçük bir mahallede annesi ve kardeşiyle başından geçen aşk serüvenini ve yaşantısını konu almaktadır. Sıkılmadan izleyeceğiniz dizide aşk, traji komik tesadüfler, entrikalar ve günlük yaşama dair her şeyi bulabilirsiniz. İzledikçe duygulanacağınız, konusundan ders çıkarabileceğiniz, aşkın insan hayatındaki yerini ve önemini görebileceğiniz bir dizidir.

FOX  TV Cuma akşamları da reytinge aday olmaya devam edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ