KAYIP KIZ

KAYIP KIZ

KAYIP KIZ

Başrollerini Ben Affleck, Rosamund Pike ve  Neil Patrick  Haris’in paylaştığı yönetmenliğini David Fincher’in üstlendiği gerilim türünün başarılı örneklerinden biridir. Nick ve Amy evliliklerinin beşinci yıl dönümünü kutlamaya hazırlanırlar. Yaz aylarının sıcak olduğu Amerika’nın Missouri eyaletinde yaşamaktadırlar. O gün nasılsa Amy kaybolur.

Amy’nin ortaya çıkmaması ve hiçbir neden yokken ortadan kaybolması polisi şüpheli olarak Nick’e yöneltir. Nick ise olan biteni şaşkınlık ve çaresizlik içinde seyretmektedir. Bu esnada Amy’nin ailesi de polise yardım için uğraşırken Nick ortada tek şüphelidir ve kendinin suçsuz olduğunu hiçbir şekilde ispatlayamaz. Amy’nin hayatta olup olmadığından ise haber yoktur.

Usta oyuncuların yer aldığı film zaten geçmişte de başarılı filmlere imza atan usta yönetmen Fincher’in eseridir. Diğer filmleriyle kıyasladığınız zaman kalitesinden ve başarısından yine söz ettiriyor. Gerilim filmi seven izleyicilerin yeni diyebileceğimiz ve tazeliği kaybolmamış olan bu eseri ilgiyle izleyecektir. 10 Ekim 2014’te vizyona giren film 2 saat 29 dakika sürmektedir.

Güzel oyuncu Reese Witherspoon’da filme ayrı bir renk katmış.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ