KARADAYI

KARADAYI

KARADAYI

8 Ekim 2012’de yayına giren dizinin başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un olduğu dizi ATV’de izleyicisiyle buluştu. Dizide siyaset ve yargıya mensup kişilerin görevlerini kötüye kullanması ve devlete zarar veren bir yapının içine girdikleri görülmektedir. Bu yapılaşmanın mafyayla olan hesaplaşması masum ve olayla ilgisi olmayan kişilere zarar vermektedir.

Dizi,  gerek yurt içinde gerekse yurt dışında ilgiyle izlenmektedir. Türkiye de ilk yayına girdiği haftadan itibaren Yunanistan da da  çok beğeni ve ilgi toplamayı başarmıştır. Hatta dizinin Türkiye de 18’inci bölümü yayınlanırken Yunanistan’ın en prestijli dergilerinden olan Tiletheatis’de 12 kez diziyi dergi kapağına taşımıştır.

1970’li yıllarda İstanbul ili  Beyazıt mahallesinde yaşayan Mahir(Kenan İmirzalıoğlu) , babası Nazif Bey ile ayakkabı yapıp ailesinin geçimini sağlamaktadır. Bir gün babasının hiç işlemediği bir cinayeti aydınlatmaya çalışan Mahir’in davayı yürüten hakime hanım Feride’ye (Bergüzar Korel) aşık olur. Haksızlıklara karşı boyun eğmeyen Mahir’in yaşanan olaylar, mahkeme süreci ve Feride’ye duyduğu aşka sahip çıkabilmesi için verdiği mücadele anlatılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ