iPhone 6S ve iPhone 6S Plus Cihazlarının Özellikleri Yakında Tanıtılacak

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus Cihazlarının Özellikleri Yakında Tanıtılacak

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus Cihazlarının Özellikleri Yakında Tanıtılacak

Akıllı telefonlar arasında tartışmasız dünyanın en popüler cihaz serisi olan iPhone, üreticisi Apple markasının son derece kısa aralıklar ile sunduğu yeni modelleri ile birlikte de dikkatleri üzerinde toplamaya devam etmekte.

Hali hazırda geçtiğimiz aylar içerisinde 6 ve 6 Plus modellerini takipçileri ile buluşturan marka, şimdi de tıpkı 5 serisi cihazlarında olduğu gibi yeni özellikler ile donattığı ” S ” modellerini raflara yerleştirmeye hazırlanmakta.

9 Eylül tarihinde Apple’ın düzenleyecek olduğu özel etkinlik içerisinde tanıtılacak iPhone 6S ve 6S Plus modellerinin donanımsal özellikleri konusunda halen kesin bilgilere sahip olunmasa da ortaya çıkan söylentiler cihazların Apple A9 mimarisinde işlemcinin yanı sıra 2 GB boyutunda RAM’e sahip olacağını belirtmekte.

Bunun yanı sıra 4K çözünürlükteki videoları son derece hızlı ve stabil olarak kaydedebilen Force Fouch özelliğine sahip bir kameraya da sahip olması beklenen iPhone 6S Plus  ve 6S’in Türkiye’de de yoğun ilgi göreceğine kesin gözle bakılmakta.

Bir önceki yazımız olan Twitter 140 karakter engelini kaldırdı başlıklı makalemizde Firma, Gündem ve SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ