HAVEN

HAVEN

HAVEN

Doğa üstü drama dizilerinden olan Haven, ABD’nin Syfy kanalında 2010 yılında başladı. Stephen King’in senaryo yazarlığını üstlendiği dizi, The Colorado Kid romanından Sam Ernst ve Jim Dunn tarafından uyarlandı. İlk ve ikinci sezonunda 13’er bölümden oluşan dizi yine üçüncü ve dördüncü sezonlarına da 13’er bölümle devam etti. Dizinin beşinci sezonunun 28 Ocak 2014’te 26 bölümden oluşacağı duyuruldu. İlk yarısı 2014 Sonbaharında, ikinci yarısı 2015’te yayına girdi.

Audrey Parker (Emily Rose), kendine güvenen ve profesyonel bir FBI ajanıdır. Çok önemli olmayan bir davadan ötürü sessiz, küçük ve tenha bir yerde olan Haven’e gelir. Mesleğinin ve tecrübesinin gereği olarak kurnaz ve meraklı biridir ajan Parker. Bu merakı olayları derinlemesine analiz etmesine neden olacak ve her şeyi titizlikle inceleyecektir.

Gün geçtikçe olayların üzerine daha da yoğunlaşan Parker’ın merakı onu doğaüstü ve garip olayların merkezine çekmesine neden olur. Kasaba halkının doğaüstü olaylardan ve bunların etkilerinden dolayı üzücü olaylar yaşadığını ve acılar çektiğini fark eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ