GÜNEŞİN KIZLARI

GÜNEŞİN KIZLARI

GÜNEŞİN KIZLARI

Bu yaz da yine televizyonlar bir çok gençlik ve aile dizileriyle dolacak. Okulların kapanmasıyla yazlık dizilerin yerini aldığı bu sezon yine dolu dolu geçecek gibi görünüyor. Başrollerini: Emre Kınay, Evrim Alasya ve Tolga Sarıtaş’ın paylaştığı yönetmenliğini; Sadullah Celen’in üstlendiği Süreç Filmciliğin bir eseridir.

Kanal D de seyirciyle buluşan dizi kalabalık ve güçlü bir kadroyla karşınıza çıkıyor. Filmin adından da anlaşılacağı üzere Güneş, 3 çocuk annesi , 35 yaşında İzmirli bir edebiyat öğretmenidir. 17 yaşında karakterleri tamamen zıt, çift yumurta ikizi olan kızları Nazlı ve Selin’dir. İkizlerden iki yaş küçük olansa Peri’dir.

Kendi hallerinde, sıradan, mutlu bir ailedirler. Zengin bir iş adamı olan Haluk Mertoğlu ile Güneş karşılaşırlar ve  kısa sürede tanışıp birbirlerine aşık olurlar. Fakat ne var ki ortada bir sorun vardır. Güneş’in kızlarının Haluk Beyden haberleri yoktur ve ikizlerden biri evliliğe karşı çıkarken diğeri bu evliliği kendisi için fırsat olarak görür.

En küçükleri ise annelerinin kararının kendileri için en doğru olanı olduğunu düşünür. Hiçte göründüğü gibi bir yaşantısı olmayan Haluk Beyin ailesinin gündemine bu olay bomba gibi düşer.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ