Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu ile Birlikte Romantik Komedi Keyfi

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu ile Birlikte Romantik Komedi Keyfi

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu ile Birlikte Romantik Komedi Keyfi

Son on beş senelik sürece bakıldığında Romantik Komedi türü gerek Türkiye gerekse dünya genelindeki sinemalarda en yoğun ilgiyi gören tema olarak nitelendirilebilinirken, yapımcı ve oyuncuların bu alanda gerçekleştirdikleri çalışmalar da söz konusu özelliğin günden güne sağlamlaşmasına olanak sağlamakta.

Daha önce Meleklerin Mucizesi ve Seni Seviyorum Adamım gibi aynı türde farklı yapımlara da imza atmış Biray Dalkıran tarafından hazırlanan Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu, Atılgan Gümüş, Tuğçe Sarıkaya ve Orçun Kaptan gibi başarılı isimler ile birlikte 7 Ağustos’tan bu yana vizyonda.

Kısa zaman sonra evlilik hazırlıkları yapan Zehra ve Alper çifti, Alper’in heyecandan gördüğü hayaller ile birlikte düğünden kaçması ve geri döndüğünde işse Zehra’nın onu kabul etmemesi sonrasında genç kızın Alper’i unutmak için danıştığı aşk doktorunun kendisine tavsiye ettiği on maddeyi uygulamaya çalışmasını konu almakta.

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu, farklı konusu ve karakterlerin dikkat çekici özellikleri ile birlikte türün tecrübe edilmesi gereken yapımlarından.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ