Erdoğan olmasaydı Acun TV8’i alamazdı!

Erdoğan olmasaydı Acun TV8’i alamazdı!

Erdoğan olmasaydı Acun TV8’i alamazdı!

Cem Küçük’ten çarpıcı bir iddia: Eğer Erdoğan olmasaydı Acun TV8’i alamazdı!

Star gazetesi yazarı Cem Küçük, Acun Ilıcalıyla ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Cem Küçük, “Acun Ilıcalı‘nın bu noktaya gelmesi Erdoğan sayesinde olmuştur” dedi.

TV8’de Yetenek Sizsiniz yarışmasında Ali Taran’ın jüri olmasını eleştiren Cem Küçük, Acun Ilıcalının Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesine karşı büyük terbiyesizlik yaptığını belirtti.

Bu konuyu köşesine taşıyan Cem Küçük 24 Tv ekranlarından Acun’u topa tutarken “Acun’un bu noktaya gelmesi Cumhurbaşkanımız Erdoğan sayesinde olmuştur. Eğer Erdoğan’ın desteği olmasaydı Acun TV8’i alabilir miydi?” dedi.

Star gazetesi yazarı Cem Küçük,  “Acun’u severdim ve Cumhurbaşkanımıza olan desteğini de samimi bulurdum. Acun’un bu günlere gelmesinde Cumhurbaşkanımız ve ailesinin büyük destekleri olmuştur fakat Cumhurbaşkanımızın hapse atılması ve Lahey’de yargılanması için yapılan sosyal kampanyanın mucidi olan Ali Taran denen tefessüh etmiş adamı Acun’un yeniden piyasaya çıkarmasını büyük bir terbiyesizlik olarak görüyorum. Acun Ilılcalı Cumhurbaşkanımız ve ailesine büyük ayıp etmiştir ” ifadesini kullandı.

RTÜK’Ü BAĞLAMAYI İYİ BECERMİŞ

Cem Küçük ayrıca Acun’un RTÜK’ü bağladığını iddia etti:

Türkiye’yi kucaklayan ATV kanalında mini etekli bir hanım çıktığı zaman bile kimi üyeler bunu bile ceza konusu yapmaya çalışırken, Aydın Doğan’ın kanallarında çıplaklığa yakın kadınlar bile çıksa maalesef bu durum muhafazarlıklarına dokunmuyor bazı üyelerin. Ciner, Fox ve Şahenk’in kanallarının RTÜK ile arası çok iyi ve onlara herşey serbest durumda. Bu arada Acun da RTÜK’ü kendine bağlamayı iyi becermiş fakat bizim medya grupları ve hatta TRT bile olsa ağır cezayı basıyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ