En Popüler 5 Moda Dergisi

En Popüler 5 Moda Dergisi

En Popüler 5 Moda Dergisi

Kadınların özenle takip ettiği moda dünyasının en ince detaylarını ayaklarımıza seren moda dergileri, pek çok kadın için vazgeçilmezdir. Güncel moda dergilerini takip eden kadınların ise aklına takılan noktalardan biri hangisinin daha iyi olduğu ve dünya modasını takip ettiğidir. Bu haberimizde en popüler dergilerle ilgili ipuçlarına ulaşabilir ve modanın yakın takipçisi olabilirsiniz.

  1. Vogue

Listenin en başında yer alan dünyaca ünlü ve modanın fenomenlerinden olan Vogue, modaya dair pek çok ipucunu gözler önüne seriyor. Sadece ülke çağında değil dünya modasını da takip eden bu dergide kesinlikle okuduğunuza pişman olmayacağınız detayları bulabilirsiniz.

  1. Elle

Yılların tecrübesini barındıran ve ünlü modacıların eserlerini yakından takip eden bir başka sofistike dergimiz ise Elle dergisi. Bu dergide ülke içi ve dünya genelinde ses getiren defileleriyle ilgili tüm detayları ayağınıza kadar getiriyor. Takip ettiğinize pişman olmayacaksınız.

  1. All

Moda takibi yaparken aynı zamanda alışveriş önerilerini de barındıran bu dergi de tercih edilen ilk sıralarda geliyor. Modanın gözdesi olan isimler, ürünlerin kaynakları gibi pek çok ayrıntıyı içeren bu dergi ihtişamlı moda dünyasını kuşe kâğıdının parlaklığıyla buluşturuyor.

  1. In Style

Güncel modanın takipçilerinden olan bir diğer dergi ise In Style. Gençlere de hitap eden bu dergi en yeni trendleri kısa ve anlaşılır şekilde okuyuculara sunuyor. Aradığınız her türlü detayı da bulmanıza olanak sağlayacak bir içerik planı oluşturulmuş. Modanın yanında magazin haberlerini de içeriyor.

  1. Burda

Modanın güncel takibini yapmakla yetinmeyip kendi emeğinizle birbirinden güzel modelleri de içeren bu dergi, örgü modellerinden dikişle ilgili önerileri de bulabileceğiniz bir dergi. Ayrıca farkındalık yaratmak isterseniz ilginç fikirleri de barındırıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ