En Güzeli Filmi ile Kahkaha Tufanı

En Güzeli Filmi ile Kahkaha Tufanı

En Güzeli Filmi ile Kahkaha Tufanı

Türk sinemasının birbirinden başarılı oyuncularının ilgi çekici çalışmaları ile birlikte her gün daha farklı ve beğenilen yapımlara imza atılması, izleyicilerin bu alana gösterdikleri ilgi ve alakanın da yükselmesini beraberinde getirmekte. Komedi türünün usta isimleri tarafından hazırlanarak 29 Ağustos itibari ile gösterime giren En Güzeli, şimdiden yoğun talep gören yapımlar arasındaki yerini almış durumda.

Erkan Can, Mehmet Özgür ve Tarık Pabuççuoğlu gibi popüler isimlerin rol aldığı En Güzeli filmi içerisinde birbirleri ile askerlik arkadaşı olan Güneş, Şafak ve Doğan karakterlerinin İstanbul’da yaşamlarını idame ettiremedikten sonra ülkenin güney kısmındaki bir otelde çalışarak hayata tutunmaya çalışmalarının eğlenceli hikayesi konu alınmakta.

Filmdeki bazı replikler ve canlandırmalar bir miktar klişe olarak nitelendirilebilinse de, söz konusu oyuncuların daha önce birlikte herhangi bir yapımda rol almamış olmaları ve karakterlerine olan hakimiyetleri, izleyicilere benzerlerinden farklı bir doksan dakikayı yaşatmayı başarmakta. En Güzeli filmi ile birlikte sizler de gününüze bol bol kahkaha katabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Twitter 140 karakter engelini kaldırdı başlıklı makalemizde Firma, Gündem ve SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ