Düğün Dernek 2: Sünnet rekora koşuyor

Düğün Dernek 2: Sünnet rekora koşuyor

Düğün Dernek 2: Sünnet rekora koşuyor

Uzun zamandır büyük merakla beklenen, Düğün Dernek sinema filminin devamı olan Düğün Dernek 2: Sünnet fragmanı şimdiden büyük ilgi gördü. Peki Düğün Dernek 2: Sünnet ne zaman sinemalar da izleyicilerle buluşacak?

2013 yılında ilk kez izleyicilerle buluşan, Sivas’ta çekilen ve çıktığı günlerde gişe rekorları kıran Düğün Dernek ekibinden yeni film; Düğün Dernek 2: Sünnet. Aynı kadronun yer aldığı film, fragmanı çıkar çıkmaz izlenme rekorları kırmayı başardı.

Filmin gösterim tarihi 4 Aralık’ta sinemalarda. Düğün Dernek 2: Sünnet İnternet sosyal ağlarında daha şimdiden en fazla izlenen sinema fragmanlarından biri oldu.

Düğün Dernek 2: Sünnet filminin yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir yine bulunmakta. Murat Cemcir ve Ahmet Kural yine herzaman ki enerjileriyle izleyenleri kahkahaya boğacağı kesin gözle bakılıyor.

Ahmet Kural, Murat Cemcir’in oynadığı muhteşem filmin diğer oyuncuları şöyle, Rasim Öztekin, İnan Ulaş Torun, Şinasi Yurtsever Devrim Yakut ve Barış Yıldız.

Uzun zaman önce İşler Güçler dizisinde başlayan sıkı dostluklarını yıllardır devam ettiren genç ikili, ilk filmlerinde aldıkları başarıyı Düğün Dernek 2 Sünnet filminden de yakalamayı bekliyorlar.

Aynı ekip ve muhteşem oyuncu kadrosuyla yola çıkan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, yaz aylarında kenara çekilip tatil yapmak yerine sıkı çalışmalarıyla çekimlerini yapmışlardı.

Düğün Dernek 2: Sünnet fragmanı izle
Düğün Dernek 2 Sünnet filmini izle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Uzun zamandır beklediğim bir film, ilk filmi bile halen izliyorum sık sık. Düğün Dernek 2: Sünnet Fragmanı na bakılırsa bu film de harika olacak gibi :)

  2. Murat Ertenler diyor ki:

    Merakla bekliyordum uzun zamandır çok iyi oldu. :)

BİR YORUM YAZ