Deccal ile Birlikte En Derin Korkularınızın Farkına Varın

Deccal ile Birlikte En Derin Korkularınızın Farkına Varın

Deccal ile Birlikte En Derin Korkularınızın Farkına Varın

 

Korku filmleri türünün Türk sineması içerisinde günden güne yükselen değerler arasında yer alması, yapımcıların klişelerden kurtulmuş daha orijinal ve etkileyici hikayeleri gerçeğe dönüştürmelerine de imkan vermekte. Filmografisinde Helak: Kayıp Köy, Ammar ve Azazil: Düğüm gibi ses getirmiş yapımları barındıran Özgür Bakar’ın yönetmenliğinde hayata geçirilen Deccal, 24 Temmuz’dan bu yana beyazperdede yer almayı sürdürmekte.

Oyuncu Kadrosunda Bulut Köpük, Duygu Paracıklıoğlu ve Öznür Serçeler gibi yetenekli isimleri barındıran Deccal, izleyicilerine kendilerinin dahi farkında olmadıkları en derin korkularını yaşama şansı sunmakta. Hayatında son derece sıkıntılı ve zor bir süreçten geçen Duygu karakteri, tedavisinin sona ermesinden sonra esrarengiz bir kadın ile tanışmakta ve bu kadının maddi ve manevi yardım taleplerini kabul etmektedir.

Fakat bu olumlu durum Duygu’nun yerleştiği ev içerisinde yaşanan ilginç olaylar ve açıklanamaz durumlar sonucunda yavaş yavaş değişecektir. Deccal ile birlikte sizler de bir buçuk saat boyunca korku dolu bir atmosferin içerisinde yer alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ