ÇİLEK KOKUSU

ÇİLEK KOKUSU

ÇİLEK KOKUSU

Romantik türünün en güzel örneklerinden olan dizinin başrollerini; Demet Özdemir, Yusuf Çim ve Laçin Ceylan paylaşıyor. Dizi sektörünün acımasız taraflarından biri de birkaç bölümde anlatmak isteği mesajı ya da konuyu seyirciye aktaramayabilir. Bunun nedeni gerek senaristin konuyu izleyiciye aktarış şekli gerekse asıl işlenen ana temadır. Bahsettiğimiz bu şıklar düşünülmüş olmalı ki izleyiciyi şimdiden ekranları başına  bağlamayı başarmış görünüyor.

Pastane de çalışan ve hayali; yaptığı iş üzerine çok iyi bir pastacı olmayı hedefleyen genç bir kızın; yakışıklı, zengin, şımarık ve de genç bir  playboy ile yaşadığı tutkulu ve fırtınalı aşkı anlatmaktadır. Yusuf Çim’i Ezra dizisinden de yakından tanıyorsunuz zaten. Demet Özdemir  de: Sana Bir Sır Vereceğim, Kurt Seyit, Şura dizilerinde sıkça ekranlarınıza konuk olmuştu.

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan Çilek Kokusu beklediği ilgiyi fazlasıyla görüyor. Star Tv de yayına giren dizi ilk bölümünden itibaren reytinglerini arttırmaya devam ediyor. Genç kadrosuyla evli, bekar ; yaşlı, genç herkesi ekranlara bağlayan dizinin yeni çekimleri devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ