Boyalı Saç Bakımı

Boyalı Saç Bakımı

Boyalı Saç Bakımı

Bayanlar için değişiklik çok önemlidir. Canları sıkılsa kendilerini değiştirmek isterler. Ve bu değişime genellikle saç ile başlarlar. Hangi kadın yoktur ki saçını bir kez boyatmamış olsun. Saç boyatmak iyide bir de boyalı saçların bakımı var tabi.

Saçları boyattıktan sonra daha bakımsız cansız bir hal mi alıyor. Saçlarınız çabuk kırılıp çok mu dökülüyor. O zaman sizde saçınıza bakım uygulamalısınız. İşte boyalı saç bakımı için önerilerimiz;  öncelikle eğer saçınızda kına varsa üzerine boya uygulamayın. Temiz jölesiz saça boya uygulamak her zaman için boyanın saça daha iyi işlemesini sağlar ve boya geç akar.

Buda saçlarınızı daha sağlıklı gösterir. Saçlarınıza E veya B vitamini ampulleri ile kür uygulayıp saçlarınızı besleyebilirsiniz.  Eczanelerden rahatça bulabilirsiniz. Saçlarınızı her gün yıkamayın böylece saçlarınız kökündeki yağlardan beslenebilir.

Boyalı saçlar için olan şampuanları tercih edin. Saçınız için bakım uygularken saç bakım ürünlerini nemli saça uygulamak daha çok sonuç verecektir.Saçlarınızı banyoda masaj yaparak yıkayın. Çok sıcak su kullanmayın ve saçlarınızı bol su ile iyice duruladığınızdan emin olun.

Bir önceki yazımız olan Huzursuz bacak sendromuna dikkat başlıklı makalemizde huzursuz bacak sendromu, huzursuz bacak sendromu belirtileri ve Huzursuz bacak sendromu nasıl anlaşılır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ