Beyaz, Ayrılık Konusunda Son Açıklamasını Yaptı

Beyaz, Ayrılık Konusunda Son Açıklamasını Yaptı

Beyaz, Ayrılık Konusunda Son Açıklamasını Yaptı

Beyazıt Öztürk’ün uzun yıllardır Kanal D ekranlarından izleyicileri ile buluştuğu Beyaz Show, nerede ise yayına başladığı tarihten itibaren bu kanalda yayınlanıyor ve ünlü şovmen sevenlerine konuk ettiği isimler ile bu kanal aracılığı ile sesleniyor.

Kanal D televizyonu ile bir bütün haline gelmiş olan ve bu kanalın hemen herkesin zihnine kendi adı ile kazınmasına sebep olan Beyazıt Öztürk’ün, bu kanal bünyesinde geçirdiği ve Cuma gecelerinin vazgeçilmezi haline geldiği bunca yıldan sonra kanal ile yollarını ayıracağı gündeme gelmişti.

Geçtiğimiz günlerde Kuruçeşme’de bir alışveriş mağazasında görüntülenen ve kanal ile yollarını ayırıp ayırmayacağı hakkında sorulan sorulara yanıt veren Beyazıt Öztürk, bu haberlerin kesinlikle asılsız olduğunu ve Kanal D bünyesinde mutlu olduğunu hatta öyle ki bu kanalı evi olarak gördüğünü belirtti.

Kanaldan ayrılmasının mümkün olmadığını ve yayın hayatına yine aynı şekilde devam edeceğini belirten ünlü komedyen, ‘’Türkan’’ şarkısını söylemek için stüdyoya girdiğini ancak sürprizlerinin bunun ile sınırlı kalmayacağını da dile getirdi.

Bir önceki yazımız olan Twitter 140 karakter engelini kaldırdı başlıklı makalemizde Firma, Gündem ve SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ