Beren Saat ve Kayınvalidesi Arasındaki Gerginlik Son Buldu

Beren Saat ve Kayınvalidesi Arasındaki Gerginlik Son Buldu

Beren Saat ve Kayınvalidesi Arasındaki Gerginlik Son Buldu

Görkemli bir düğün ile dünya evine giren ve birbirlerine oldukça fazla yakıştıkları herkesçe söylenen Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, son zamanlarda gelin-kaynana haberleri ile gündeme geliyor. Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu ile gelini Beren Saat arasında sosyal medya üzerinde siyasi konuş başlıkları altında yazılanlardan ötürü bir gerginlik meydana geldiği ve gelin kaynananın arasının bu sebep ile açık olduğu iddialar arasında yer alıyordu.

Ancak geçtiğimiz günlerde Bodrum’da tatil yapan Saat ve Doğulu çiftine Serpil Doğulu’nun da eşlik etmesi ve Beren Saat ile aralarında saatlerce süren keyifli sohbetin görüntülenmesinin ardından bu iddiaların çürütüldüğü ortaya konmuş oldu. Ailecek çıktıkları tekne turunda da hoş vakit geçirirken objektiflere yakalanan kayınvalide gelin ikilisi aralarında bir sorun olmadığını adeta herkese duyurur gibiydiler.

Ayrıca Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin bir bebek beklediği haberlerinin de kulislerde dolaşıyor olması, bu küskünlüğün ortadan kalkması konusunda büyük rol oynadığı söylenenler arasında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Twitter 140 karakter engelini kaldırdı başlıklı makalemizde Firma, Gündem ve SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ