‘’BackMask’’ 4 Eylül 2015 Tarihinde Sinemalarda

‘’BackMask’’ 4 Eylül 2015 Tarihinde Sinemalarda

‘’BackMask’’ 4 Eylül 2015 Tarihinde Sinemalarda

‘’BackMask’’ yani Şeytanın Gecesi olarak Türkçe’ye çevirisi yapılmış olan ve ABD yapımının filmlerinden biri olan film, 4 Eylül 2015 tarihinde film tutkunları ile buluşmaya hazırlanıyor. Marcus Nispet’in yönetmen koltuğuna oturduğu ve Jenny Shakeshaft, Britany Curran, Stephen Lang, Kelly Blatz, Gage Golightly gibi isimlerin oyunculuk yaptığı filmde hem gerilim hem korku bir anda yaşatılıyor.

Daha şimdiden sinema tutkunlarının favori filmleri arasında yer almaya aday olan BackMask, bu özelliği ile de seyircilerini hayal kırıklığına uğratmayacağa benziyor.

Uzun yıllar öncesinde terkedilmiş bir akıl hastanesinde geçen film, genç bir gurubun bu binada parti vermeye karar vermesi ile başlar. Hastalara yapılan kötü muamelelerden ötürü kendinden kötü söz ettiren bu hastane tamamen sırlar ile doludur. Alkol ve uyuşturucu alan gençlerin ruh çağırma seansları bu sırların ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Ruh çağırmayı başaran ve aralarından birini kötü ruha kurban veren gençlerin kaçmaya kalkma istekleri ise olumsuz sonuçlanacaktır. Çünkü hastane kitlenmiştir ve onlara daha birçok sürpriz yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ