Aslı Enver Zor Zamanlar Geçiriyor

Aslı Enver Zor Zamanlar Geçiriyor

Aslı Enver Zor Zamanlar Geçiriyor

Ayrılık haberleri de birliktelik haberleri kadar hızlı yayılıyor ünlüler camiasında. Hatta öyle ki hayatlarını birleştirme kararı alan çiftler, çok geçmeden boşanma kararı alıyor ve hem sevenlerini üzüyor, hem de kendilerinin de yıpranmasına neden oluyor. Bugünlerde bu üzüntüyü yaşayan son çift ise Aslı Enver ve Birkan Sokullu çifti.

Yaklaşık 3 yıl önce Birkan Sokullu ile mutlu bir evliliğe adım atan Aslı Enver bugünlerde zor zamanlara geçiriyor. Büyük bir aşk ile dünya evine giren Aslı Enver ve Birkan Sokullu çifti geçtiğimiz günlerde şok bir karar ile bu evliliği bitirme kararı aldı ve kimselere duyurmadan boşandı.

Ayrılığın ardından iki tarafında ağzını bıçak açmazken Birkan Sokullu sosyal medyada sergilediği davranışlar ile herkesi şaşırttı. Sosyal medya üzerinde var olan bütün fotoğraflarını bir çırpıda silen Birkan Sokullu, son olarak Aslı Enver’i takip ettikleri arasından çıkarması ile herkese ‘’bu kadar kolay mı?’’ dedirtmeyi başardı. Aslı Enver ise buna karşılık henüz bir hamlede bulunmadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ