Aşk Yeniden

Aşk Yeniden

Aşk Yeniden

Başrollerini Özge Özpirinçci ve  Buğra  Gülsoy’un paylaştığı 2015 yapımı bir dizidir. Sevdiği kişileri ve ailesini geride bırakarak aşık olduğu gencin; yani Ertan’ın peşinden Amerika’ya kaçan Zeynep kucağında bebeğiyle Türkiye’ye döner. Bu esnada  Amerika’ya eğitimi için giden Fatih de hayallerini gerçekleştiremeden geri döner.

Duyguları incinmiş olan bu iki genci aşk eve dönüş yolculuğunda yeniden yakalayacak ve kendilerine olan güvenlerini kazanmalarını sağlayacaktır. Komedi ve romantizm dalındaki bu diziyi izlemeye doyamayacaksınız. Yönetmenliğini Ersoy Güler’in üstlendiği;  Didem Soydan, Lale Başar, Can Sipahi, Nilay Deniz,  Orhan Alkaya , Tülin Oral gibi birçok usta oyuncunun yer aldığı kadrosuyla da iddialı bir ekip sizleri bekliyor.

Tatilinize ve yazın sıcak günlerinde size eşlik edecek, keyifle ekran başından ayrılmayacaksınız. Diziyi sıkıcı kılmayan yönlerinden en önemlisi konusu ve de oyuncuların birbirleriyle olan uyumudur. Hal böyle olunca herkes işini yapmış ve ortaya çok güzel , emek sarf edilen , gerek komik sahneleri gerekse aşka ait aradığınız duygusal anlar bu dizde başarıyla paylaşılmış.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ