Anneyi sildi!

Anneyi sildi!

Beren Saat, bir süredir arasının açık olduğu iddia edilen kayınvalidesi Serpil Doğulu’yu instagram’da takip etmeyi bıraktı. Gelin-kaynana arasındaki kriz, Kenan Doğulu’yu da etkiledi ve ünlü popçu da annesini instagram’da sildi.

Beren Saat ile kayınvalidesi Serpil Doğulu arasındaki gerginlik zirveye çıktı! İlk olarak eltisi Ece Doğulu ile gerginlik yaşayan güzel oyuncunun arası daha sonra da kayınvalidesiyle bozuldu. Dedikodulara göre Serpil Doğulu, Beren Saat’in instagram’da yaptığı siyasi yorumlardan endişe duyunca gelinini uyarmış ve tatsızlık bu olaydan sonra iyice büyümüştü. Geçtiğimiz haftalarda eşi Kenan Doğulu ile birlikte ABD’nin yolunu tutan güzel oyuncu, Doğulu Ailesi’ne olan tavrını bu kez de sosyal medyadan ortaya koydu. Beren Saat, daha önce takip ettiği kayınvalidesi Serpil Doğulu ve eltisi Ece Doğulu’yu instagram’da takip etmeyi bıraktı.

GERGİNLİK ZİRVEDE
Ancak işin ilginç yanı Kenan Doğulu’nun da annesini instagram’da takip etmeyi bırakmasıydı! Ünlü popçunun, ağabeyi Ozan Doğulu, yengesi Ece Doğulu ve kardeşi Canan Doğulu’nun aksine anne Serpil Hanım’ı takip etmemesi şaşırttı. Dedikodulara göre Beren Saat ile Serpil Doğulu arasındaki gerginlik, anne ile oğulun da arasını açtı.

YAN YANA GELMİYOR
İddialara göre popçu, Serpil Doğulu’nun eşiyle bir araya gelmek istememesine ve siyasi paylaşımlarıyla ilgili yaptığı çıkışa kızdı. Kenan Doğulu’nun İstanbul’daki son konserinde de Serpil Hanım, oğlunu en ön sıradan gelini Ece Doğulu ile izlemiş; Beren Saat ise onlara eşlik etmemişi.

Beren Saat’in takip ettiği 105 kişi arasında Doğulu Ailesi’nden eşinin dışında bir tek kayınbiraderi Ozan Doğulu ve görümcesi Canan Doğulu var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ