Acun Ilıcalı’ya Aysel Gürel’in Kızlarından Büyük Şok

Acun Ilıcalı’ya Aysel Gürel’in Kızlarından Büyük Şok

Acun Ilıcalı’ya Aysel Gürel’in Kızlarından Büyük Şok

Acun Ilıcalı Tv 8 ekranlarına ‘’Rising Star Türkiye’’ adında yepyeni bir formata sahip olan ve çok fazla takipçiye daha 3.haftasından ulaşmayı başaran bir şarkı yarışması ile izleyicilerin karşısına çıktı.

Yarışmacıların iki elemeden geçtikten sonra, bir duvara karşı şarkı söylüyor ve 2 dakikalık süre boyunca canlı yayında hem izleyicilerden hem de jüri üyelerinden %70’lik bir oy yüzdesine ulaşmaya çalışarak duvarı kaldırmaya ve bir sonra ki etaba geçmeye hak kazanmak adına yarışıyor. Ancak yarışma bugünlerde sadece farklılığı ile değil Aysel Gürel şarkılarının söylenmesi ile de gündeme geliyor.

Jüri üyeliğini Demet Akalın, Fuat Güner, Gülben Ergen ve Mustafa Sandal’ın yaptığı Rising Star Türkiye yarışmasında Aysel Gürel şarkılarının kızları Müjde Ar ve Mehtap Ar’dan izin alınmadan söyleniyor olması tepki toplamaya devam ediyor.

İhtarname çektiklerini belirten Mehtap Ar, şarkıların her biri içi 1000 lira talep ettiklerini söylerken, sinema oyuncusu Müjde Ar, annesi Aysel Gürel’in emeklerinin bu şekilde boşa çıktığını vurguluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ