2015 Güneş Gözlüğü Modelleri

2015 Güneş Gözlüğü Modelleri

2015 Güneş Gözlüğü Modelleri

Yaz sıcaklarının iyice bastırdığı bu günlerde güneş kimseye göz açtırmıyor. Gözlerinizin sağlığı için mutlaka güneş gözlüğü kullanmalısınız. Ama gözlük seçimi yaparken orijinal olmayan güneş gözlüklerinin göz sağlığını bozduğunu katarakta sebep olduğunu da unutmayın. Ayrıca güneş yüzünden sürekli gözlerinizi kısmanız göz çevrenizdeki kaz ayaklarını artırıyor.

Sağlık ve güzelliğiniz için sizlere 2015 güneş gözlüğü modellerini araştırdık. Aynalı polarize gözlükler bu yıl çok moda. Şeffaf renklerin yanında renkli aynalı camlar sizin daha havalı görünmenizi sağlayacak.  Pilot gözlükler bu yılda modasını kaybetmiyor. Hem erkek hem de bayanlar için gayet iyi bir seçim.  Pilot güneş gözlükleri tüm kıyafetlerinizle uyum sağlayacak.

Bu yıl retro güneş gözlükleriyle nostaljik bir hava yakalayacaksınız. Büyük çerçeveli güneş gözlükleri de bu yıl vitrinlerde tekrar yerini alıyor. Gözlüklerde bu sezon neredeyse her şekli ve rengi  görmek mümkün oval, kare ve yuvarlak çerçeveler.

Çok şanslısınız yüzünüze hangisi giderse onu seçebilirsiniz. Ombre etkisini saçlardan sonra gözlüklerde de görüyoruz. Yarım çerçeveli, avatar gözlükleri de 2015 güneş gözlüğü modellerinde karşımıza çıkıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ